Untitled Document

ABD'de Dil Okulları

ABD'deki dil okulları ve üniversitelere bağlı yabancı dil merkezleri, öğrencilere ve profesyonellere yönelik zengin dil eğitim programları na sahiptirler. İngilizce eğitimi alacak öğrencilerin katılabileceği programların ders saati haftalık minimum 20 ders ve üzeri olmalıdır. New York, Boston, San Francisco, Los Angeles ve San Diego uluslararası öğrencilerin dil eğitimi konusunda en çok tercih ettikleri şehirlerdir. Amerika TOEFL'sız üniversite geçişi için ideal bir seçenektir. Amerikada 500 ünversiteye hiçbir sınava girmeksizin direk geçiş yaptırabilmekteyiz.

Amerika dil okullarında ekonomik fiyatlar öğrencilerin iyi bir eğitim alması için mükemmel bir avantajdır. Amerika'da dil eğitimi öğrencilerin gelecekte iyi bir iş ve kariyer sahibi olabilmelerindeki katkısı nedeniyle son yıllarda oldukça cazip hale gelmiştir. ABD'de eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alan ABD dil okulları için birçok şehirde her bütçeye uygun dil kursları bulunmaktadır. ABD dil okulları eğitim kalitesi açısından çok iyidir. ABD'de dil okulları ve Amerika'da Staj seçenekleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Amerika EC Dil Okulu Amerika ELS Dil Okulu Amerika EmbassyCES Dil Okulu Amerika LSI Dil Okulu Amerika FLS Dil Okulu
Amerika Intrax Dil Okulu Amerika MLM Dil Okulu Amerika Sprachcaffe Dil Okulu Amerika Kaplan Dil Okulu Amerika LAL Dil Okulu
     
Amerika Kings Colleges Dil Okulu Amerika St Giles Dil Okulu