Untitled Document

ABD'de Yaz Okulları

Amerika'da pek çok farklı okulda, farklı aktivite ve dil eğitimi içerikleri sunan dil okulları ile çalışmaktayız. Yaz Okulu ve yaz kampı programlarımızın içerikleri belirli yaş gruplarına göre hazırlanmış, öğrencimizin hem eğlenceli bir yaz tatili geçirmesi, hem ingilizcesini geliştirmesi hem de farklı kültürler tanıması bakımından yararlı olacak şekilde planlanmıştır. Okullarımızın hazırladığı örnek programları ve detaylarını programa özel sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Yaz okulu, yaz kampı veya macera kampı; Yoğun yaz aktiviteleri içeren bu dil eğitimi programları özellikle 7-17 yaş aralığında bulunan gençlerimiz tarafından yoğunlukla talep gören programlarımızın başında geliyor. Gençlerimiz bu programlarla hem yurtdışında değişik bir kültürü tanıma imkanı buluyor hem de yeni arkadaşlıklar oluşturarak çoğul kültürde yaşamı deneyimliyor. Dil eğitimi de bu işin cabası, keza eğlenirken ingilizce veya herhangi başka bir dili öğretmeyi başarabilen bu programlar ile artık eğitim de gayet doğal bir kisveye bürünüyor. Yaz okulu programlarımız özellikle su sporları yoğunluğu olduğundan deniz kenarı olan ülkelerin popüler şehirlerinde düzenleniyor. Bu şehirler, okullar ve aktivite programları vb. detayları ilgili okulun linkinden edinebilirsiniz.

Boston Yaz Okulu
12-17 Yaş
Yaz NYACK Okulu 10- 16 Yaş Los Angeles Yaz Okulu 10-17 Yaş San Diego Yaz Okulu New York Yaz Okulu
Boston Dean College Yaz Okulu Boston Tuft Üniveristesi Yaz Okulu Fort Lauderdale Downtown Yaz Okulu Los Angeles - Occidential College Yaz Okulu New York- Pace Universitesi Yaz Okulu