Untitled Document

ABD Kaplan Dil Okulları

Dünya üzerinde birçok ülkede okulları bulunan Kaplan International Colleges, Amerika Birleşik Devletleri’nde219 merkezde ve öğrencilerine yüksek standartta İngilizce eğitim sunmaktadır. 70 yıldan uzun bir süredir dil eğitimi veren okullarında öğrenciler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, TOEFL / IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık ve Üniversite yerleştirme programları bulunmaktadır.  Bütün okullarında ve programlarında kaliteyi ilk planda tutan Kaplan International Colleges dünyada dil eğitimi kalitesini onaylayan bütün kuruluşlar tarafında akredite edilmiştir.

Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce programlarından diğer okullardan farklı olarak haftada 7 ek ders şeklinde yapısal çalışma imkanı sunan Kaplan International Colleges’ta eğitim alan öğrenciler böylelikle dil gelişimlerini daha kısa sürede ve daha yüksek seviyede tamamlamaktadırlar.

Dil eğitimi sırasında konaklamaların öğrencilerin motivasyonunu etkilediğine inanan Kaplan International öğrencileri için başta aile yanı olmak üzere yurt ve öğrenci evi şeklinde konaklama alternatifleri sunmaktadır.

New York Midtown, New York SoHo,Philadelphia,Washington DC,Miami, Chicago, Seattle,Portland,San Francisco,Berkeley,San Diego, Los Angeles Westwood merkezleri için

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin