Untitled Document

ABD Dil Okulları İçin Bize Ulaşın

''Güneş eyaleti'' olarak adlandırılan Florida'nın en ünlü sahil kenti Miami'dir. Tatilcilerin hayalindeki tatil beldesi harika plajlara, eğlence ve dinlence tesislerine sahiptir.  Miami uluslararası alışveriş ve ticaret merkezidir. Bu sebeple de birçok ülkeden gelmiş insanlarin kültürlerinin kaynaşmasından oluşmuş renkli bir kimliğe sahiptir.

Okul Maiami'nin "Wall Street" olarak bilinen Brickell Avenue'den sadece bir blok uzaklıkta, Miami'nin merkezindedir. Sınıfların büyük çoğunluğunun bulunduğu 18. kattan öğrenciler okyanus manzarasının keyfini çıkarabilirler. Komplex içersinde öğrencilerin faydalanabilecekleri 2 yüzme havuzu, Jakuzzi, fitness merkezi ve restoranlar bulunmaktadır. 
Miami'deki okulumuzda Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Fransa, Almanya, Italya, Kore, Peru, Rusya, Suudi Arabistan, Ispanya, Türkiye ve Venezuella gibi bir çok ülkeden öğrenciler eğitim almaktadırlar.  Dil Okulumuzun Donanımı Miami dil okulumuz modern ve tam donanimlidir.

Resepsiyon  
10 tane geniş sınıf
15 bilgisayarı olan internet odası
Kafeterya

Aktiviteler Miami ders dışında öğrencilere sayısız aktivite sunmaktadır. Ders dışı zamanınızı müzelere, sinema, tiyatroya ya da plaja giderek değerlendirebilirsiniz. Böylece hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş hem de pratik yapma imkânina sahip olmuş olacaksınız.

Fiyatlara Şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyin